nič sa tým nerieši, len sa načas posúva... pokiaľ liberálny svet piští za demokraciu, tak musí akceptovať aj to, že si palestínci opat zvolia hamas... a ked si zvolia teroristov, tak sa opat zacne len dookola vsetko opakovat a chystat na dalsi problem... teraz sa tam navozí čo sa len da, ludia sa spamataju, budovy sa obnovia, a ked dorastie generacia teraz mladych, može sa zas spustit cirkus... nenávisti majú habadej, nikto nerieši kto to inicioval, aj ked do volebneho vitazstva teroristov pritom gaza žila v relativnom dostatku a v medziach možnosti aj pokojne... ale o ich charakterovych vlastnostiach najlepsie svedci to, že s nimi nechce mat nikto nič ani v ich moslimskom okolí... radi ich majú iba tí, ktorí s nimi nemajú osobnú skúsenosť....

