Rebríček majetku slovenských domácností. Už nás predbehli aj Rumuni a Bulhari, sme „porazení“
zvyšovanie miezd je uplne zlý postup, nakolko zo zvýšenej mzdy si automaticky odkojí zvysený podiel aj štát... problém slovenska je nenažranosť štátu, alebo povedaní ináč, prílišné rozdávanie populistických vlád... štát rozhadzuje akoby sme sedeli na ropných poliach, ale to sa nedá... napr. 13 či 14. dochodok... dostanú ho automaticky všetci, aj tí, čo ho majú extra vysoký dostanú extra vysoký 13 a 14., normálne by to malo byť tak, že mame 12 mesiacov, 12 miezd a odovdov, tak aj 12 dochodkov... a ked niekto berie extremne nizky, tak mu zvysiť ten extremne nizky na prijatelnu uroven, a usetrilo by sa 90% tych 13.dochodkov... a tak štát funguje vo všetkom, bezbrehý populizmus a korupcia, teraz navyše znižená že sa aj oplatí... tak sa niet čo čudovať