reprezentanti atletických či kolektívnych športov za jednotlivé krajiny sú afričania (nakolko celý život behali po stepi, tak sú rodilí atléti), ženské disciplíny vyhrávajú prerobení chlapi, v jednotlivých športoch sa vyhráva väčšinovo v´daka podpore sponzorov tímu a s tým súvisiacim zázemím, a samotné hry nám slávnostne otvorili odpudivé individuá bez sebaurčenia, takže, o čom to vlastne celé je? humus a nechutnosť... až na pár výnimiek

