zlý najvyšší súd, zlý... čiernokožé menšiny sa zvyhodňovali len 30 rokov, kto sa má za tak krátku dobu stíhať vzdelať??? ináš afrom tvorí len nejakých tuším 12% US obyvateľtva, kým juhoamerickí hispánci nejakých hodne cez 30%, a tí neboli nikdy tak brutálne zvýhodňovaní... ono to naozaj záleží podľa toho ako kto kričí, viď žiarivý príklad v našej indo menšine, ktorých je málo, snahou neoplývajú, ale kriku vedia narobiť ako 100x toľko majority

