Reagoval som takto:
"Oni skutocne tie rozkradacske toky existuju. Cez kolotocove platenie DPH. Cez tranfery cien do krajin, kde potom nie su vyrubane dane z prijmov ci ziskov, vracaju sa zisky vo forme dividend do povodnych krajin firiem, ktore su tzv. zmluvne staty, tak sa dividendy pre pravnicke osoby nezdanuju, aby nebolo zdanenie dvojite Ona sa potom nevyrube dan v ziadnom state. Prosim o dovysvetlenie niekoho kto sa v tom vyzna lepsie. https://www.podnikajte.sk/dan-z-prijmov/zdan…
A le hlavne treba usledovat verejne obstaravania kde su zdroje unikov penazi statu cez predrazene zakazky a provizie sprostredkovatelom, ktore Obchodny zakonnik povoluje. Tam s velmi rychle ukazu stratene miliardy ako to v svojom zozname ukazala p. Ciganekova.
Pre tieto zmeny smerujuce k naprave bude potrebne menit nasu Ustavu Holandsko nezdanuje dividendy Slovakov (mozno iba PO). Maju sice dividend witholding tax ale ta sa nevztahuje na rezidentov inych krajin a preto sa vracia.
QuickQuick
včera
14:5

