Matovič: Počas blackoutu by platil výnimočný stav a vojenská disciplína
To su Vase sny? Snivajte dalej. Preto sa tu prezentujete s cielom likvidovat diskusiu?
Inac ale privrzenci Hnutia (cca 600 tisic obcanov) agitujeme uz od vitaznych volieb, ze treba aby vlada dala demisiu a v novych volbach budu percenta vyssie, pretoze sa k Hnutiu pridaju aj volici Smeru, ktori pochopili, ze sa pomylili. Ved chcu zmenu systemu (rezimu), vsetko to na zaklade coho sa odhalia nepoctivi sudcovia, odkroji sa vplyv US agentov, ktori stale chcu udrzat financnu mocensku elitu, aby vladla zbytku spolocnosti a snazia sa eozbijat Europu cez rozduchavnie nacionalizmu, dohliadne sa poriadne na verejne obstaravania, vysetria sa rozkradacky z minulosti, usleduje sa vyber dani i danove uniky. Takyto program doviedol k urnam hlasovat za Hnutie OLaNO vyse 25% volicov, pri opakovanych volbach sa da predpokladat narast minimalne o 10%.
Nechapem preco by odrazu mali byt smeracki politici viacej akceptovani, ked 12 rokov slubovali tie zmeny, ale skutky ziadne, ba dokonca boli ti zli oni.