oprava vypadku: ´...pre dalsie pokracovanie nimi poskytovaných...´
oprava vypadku: ´...pre dalsie pokracovanie nimi poskytovaných...´
Udajne mnohe tieto luxusne apartmany su zapisane v uctovnictve lekarov ako prevadzkove priestory, takze cez ich odpisy si mnohe roky vytvaraju nizke alebo nulove danove zaklady pre platenie dani. Vedia takto vyrabat straty.
Je potrebne stransparentnit financne platby poistovni vseobecnym a odbornym lekarom v ambulanciach doposial, teda do vypuknutia pandemie. Bez udajov verejnost nemoze posudit ich solventnost , teda ani nemoze vediet posudzovat a robit nejake zavery o dohodnutých platbách pre dalsie nimi poskytovanych zdravotníckych sluzieb. Aj laboratorii, zachraniek i iných diagnostických sluzieb, ktore by samozrejme nemali byt poskytovane neopravnenymi osobami, co sa udajne tiez vyskytuje.
Rozkazali mu tak jeho sponzori z kruhov oligarchov. Postudujme historiu jeho vyrokov a jeho chovania v posledných jedenastich rokoch a prideme na to ktori su to.
Je evidentne, ze taketo clanky ako tento su v Pravde "schovavane", aby sa k nim dostavalo co najmenej citatelov. Vidiet to aj z toho, ze tu ludia nediskutuju.
Je evidentne, ze taketo clanky ako tento su v Pravde "schovavane", aby sa k nim dostavalo co najmenej citatelov. Vidiet to aj z toho, ze tu ludia nediskutuju.
Je evidentne, ze taketo clanky ako tento su v Pravde "schovavane", aby sa k nim dostavalo co najmenej citatelov. Vidiet to aj z toho, ze tu ludia nediskutuju.
Nevidim ziadne protirecenie medzi tym co pise autorka a Vy. Mozno mala doplnit, ze aj peniaze od ECB pridu statu a ten ma aj s nimi zaobchadzat rovnako ako s peniazmi statu. Nerozhadzovat ich v tejto situacii firmam, ktore su evidentne zle riadene alebo vykradane kedze uz aj vo viacerych predchadzajucich rokoch uvadzali slusne obraty ale vykazovali straty.
Ozaj dobry, objektivne posudzuje sucasne javy v spolocnosti.
To sa neda povedat o diskusnych prispevkoch. Tie su tendencne, osocovanie roznych smerov je v oblube medzi pritomnymi diskutermi.
Cez Sulíka a Mihala sa dostala Penta znovu do vlady SR a na vyznamne ministerstvo kde ma Mihal strazit a kontrolovat ministra Krajnaka.
Uz davno p.minister Krajnak odhalil ze je to bandita. Teraz Mihal mu tajomnici.Volanie Sulíka do firmy na vyrobu rusok, aby odmietla zakazku to nepotvrdzuje? To objedn.respirátorov po predoslej dohode a ich nedodanie dodavatelom bolo tiez dohodnute predom.
"V novembri 2008 oznámil R. Sulík úmysel založiť novú politickú stranu. Strana bola zaregistrovaná 27. febr.2009 prípravným výborom v zložení Sulík,Mistrík,Švihura a Mihál. V marci 2009 sa konal zakladajúci snem SaS Na tom by nebolo nič zvláštne, veď každý má právo zmeniť politickú stranu.
Lenže 28. apríla 2009, teda dva mesiace po založení SaS, predložila strana NÁDEJ do Národnej rady SR svoju výročnú správu za rok 2008. A ako člen prezídia strany NÁDEJ je pod ňou podpísaný Jozef Mihál.
Mihál bol teda v roku 2009 členom dvoch strán súčasne: Penťáckej strany NÁDEJ, ...členom strany SaS, ktorá bojovala proti korupcii a za očistu verejného života." http://www.poslednykriziak.sk/politicky-proj…
Vybijame sa na vzájomných napadaniach medzi priaznivcami stran a zabúdame, ze hlavni nepriatelia strednej vrstvy a chudobných na Slovensku su oligarchovia. Velmi dobre to za obdobie svojej aktivity v politike zmapoval terajsi minister Prace a sociálnych veci pan Krajnak, Podme sa vratit k hlavnym problémom, ktore ma podrobne popisane na jeho strankach
Napríklad http://www.poslednykriziak.sk/dva-v-jednom-b…
Neviem preco redne prave Vam. Vsak Vy by ste mali byt rad, ze sa konecne v triednom boji posilnili Vase rady.
Ak myslite mudrosti ako informacii, tak ich je tam dost neobavajme sa:
Tak predsa Vam to niekde nechali ten Vas príspevok.
Čitatelia na tejto diskusii by si mali obcerstvit informacie o Pente a ako funguje z clankov pana ministra Krajnaka. Vid napr. z tohoto http://www.poslednykriziak.sk/trestne-komand…
Vsimli ste si, ze Vam mazu prispevky? Vid napr. tento
NAKA opäť zadržala youtubera Vaského, nerešpektoval rozhodnutie súdu
Takze ak stihaju za nazory , je to podla vas normalne? Kedy zacnu stihat Santu a Klemanica za zneuzitie pravomoci, manipulaciu v sudnom proces v prospech oligarchickych skupin? Kedy sa pytam? Kedy pojde Hascak, Tkac do lochu? Kedy ? Jaja do basy musi ist ten ktory na to poukazuje,ze?
LeBalu5
01.04.2020
11:18
Cely tim ? Pavol Török, Stanislav Saladiak, Peter . Čandík, Dušan Rybár, Štefan Imrecze .
Viacej podrobnosti https://www.akutne.cz/res/publikace/44-pavol…
Ono to s vedou a aplikovanym výskumom nie je az take zle v byvalom Ceskoslovensku https://www.akutne.cz/index.php?pg=kontakty-…
Tak to je skutocne uspech. Patri im obdiv a gratulacia. Z toho ako je to popisane vyplyva, ze na tom pracovali naozaj seriozne. To "strnganie" roznymi tlakmi v plucach cez vyuzitie matematického modelu na riadene so spatnou vazbou s diagnostikou stavov v realnom case a este jej ovladanim dalsim modulom s umelou inteligenciou je zrejme ozaj spickove riasenie v sucasnom stave vyuzivania vsetkych týchto prostriedkov. Autorom riesitelom v pripade rozsirenia zaridenia vo svete zrejme to zrejme prinesie velku slavu. Tesme sa. To je reprezentacia Slovenska !
No skratka tych 106333 obcanov, ktori Sulikovi dali hlas ho dali niektori zo zistnych dovodov ziskavat v buducnosti to co navymyslal v podnikatelskom kilecku, niektori preto, ze nesleduju co uz povyvadzal a ake ciele sleduje tym svojim podnikatelskym kileckom. A este sa vtrepal do vlady, pricom aj v SaS je vela rozvaznejsich a mudrejsich ludi.
Mate ho uz dobre zmapovaneho, patri Vam vdaka za takuto Vasu pracu.
K dochodcom pristupuje ako ku ekonomickej zatazi, ktoru treba co najviacej eliminovat.
Odporúčame