Pan seat, my sa "pozname" a pamatame z tychto diskusii uz viacej ako desatrocie. V com vidite skodlivost otvorenej kritiky akychkolvek neduhov v politike, spolocnosti, v narodnom hospodarstve, v odhalovani rozkradania statnych a verejnych financii, v zvidelnovani korupcie aj tej nepenaznej vykonavanej cez naturalie (napriklad cez rozne politicke nominacie na vynosne miesta v statnej sprave a regionalnej samosprave)?
Glasnost, glasnost, glasnost. Gorbacova tiez poslali od moci ti, ktori chceli privatizovat a kradnut.


