Musim Vam oponovat. Nie je pravda, ze nas narod je uz tak nemravny a nemoralny, ze by pri kazdych volbach vedome a dobrovolne volil zločincov, podvodníkov, hochštaplerov a zlodejov. V minulych volbach vzdy CIA riadena masineria cez nimi ovladane prostriedky (dez)informacii (TV, Rozhlas, Internet, Tlac) dokazali vzdy v alternativach volicom predostierat programy pre tych spominanych zlocincov tak, ze zakryvali to podstatne co chceli dosiahnut (to co v prispevku zo dna a hodiny 12.01.2017 11:41 uviedol pan abraxas), teda aby aj tento nas maly statik sa dostal do podrucia rozpredanim narodneho vlastnictva a cim dalej hlbsim ci rozsiahlejsim zadlzovanim. Sloboda slova a prejavu je zneuzivana na sirenie falosnej propagandy o slobode podnikania, o rovnosti sanci, tvrdeniami, ze vsetko zavisi iba od schopnosti a snazenia kazdeho cloveka. Legislativu sa tym spominanym zlocincom pomerne rychlo podarilo upravit tak, ze s pomocou predajnej justicie a policie su tie ich zlociny legitimne.


