Asi ste si v rychlosti nevsimli, ze pisem vyssie nieco ine. Nie, ze sa odvody a dane zo mzdy presunu na zamestnanca ako to chce hochstapler Sulik, ale ze sa zrusia alebo aspon minimalizuju ciste zisky vlastnikov podnikov a z týchto ziskov sa kompenzuju narasty dani a odvodov i miezd zamestnancov (samozrejme to sa da dosiahnut iba bud zmenou legislativy alebo "dobrovolnostou" vlastnikov na zaklade natlaku odborovej organizacie v podniku). Vlastnikom narasta imanie z investicii z hrubého zisku, co je az neprimerane vysoka odmena pre nich ak sa nedelia o podiely na majetku firmy so zamestnancami cez akcie podniku alebo druztevne podiely ak zamestnanci dosiahnu, ze v odmenovani budu aj akcie podniku alebo rastuce druzstevne podiely pre zamestnancov viazane na rast majetku zamestnaneckého kooperativu.


