Hmmm. Aky mate nazor na sucasne spolocenske pomery? Mate sa dobre? Mate vysoky dochodok? Preco nevnimate sucasny stav v spolocnosti? Lebo mne sa javi, ze nevnimate ked pisete, ze som prespal dobu. Ci u Vas je tak dobre v sucasnom systeme? Aj radovi obcania su spokojni? Nehovori sa u Vas o korupcii,rodinkarstve, plytvani pri riadeni mesta a statu? Vsetko je fajn? Chyba Vam iba pripravovany cirkus okolo prezidenskych volieb? Tento druh hry pre chudakov, aby nemysleli na svoje tazke postavenie ? Nevadi Vam, ze mame zbytocne vela uradov, poistovni, bank, mizerne skolstvo a zdravotnictvo, nemodernu a neekonomicku verejnu dopravu, ze sa vyvazaju zisky mimo stat, aby sa podniky vyhli plateniu dani, ze nevieme nic o stavoch uctov a majetkoch verejnych cinitelov, o financnych tokoch a prevodoch majetkov v tomto nasom nefungujucom state, o mnoztve penazi pre jednotlive kapitoly statneho rozpoctu a ich cerpani, o platbach do EU a vyskach cerpanych prostriedkov z jej restrukturalizacnych fondov?


