Myslim, ze je potrebne si uvedomit, ze su zivnostnici a "zivnostnici". Zivnostnik sedi cele dni na obuvnickej trojnozke a opravuje lepi topanky. opravuje kozene a kozenkove tasky, uctuje pre inych zivnostnikov a dostava odmenu podla poctu zauctovanych riadkov, iny cele dni natiera a maluje zabradlia, steny, dalsi programuje od svitu do mrku a podobne, . "Zivnostnik" obtelefonuva chudakov, ktori cakaju na nejaku pracu a zjednava ich za minimalnu mzdu na prace v cudzine i doma a este im tiez vybavi "zivnosti", aby za nich nemusel platit odvody (alebo ak sa dohodnu tak polovicne), v svojom obchode, pekarni, restauracii, penzione, upratovacej firme, SBS-e, da sice pracu chudakom, ale opat za minimalnu mzdu a najradsej tiez cez zivnostenske listy, aby sa zbavil platenia odvodov.


