Presne. A necitam to prvykrat, to je uz odhalena taktika sucasnej pravice aj v inych krajinach. Stavia sa to tak, ze nie chudobni su na tom zle, ze su zdierani, vykoristovani. Bohati nechcu byt k nim solidarni, ale bohati su vraj utlacani, vykoristovani chudobou, lebo musia platit vyssie dane, odvody. Nove smerovanie v spolocnosti, o ktorom hovoria Miskov,Sulik, sa ma zbavit tekehoto "utlaku" vacsinovej chudoby.
To chce, aby sa konecne zacali pracujuci organizovat o odboroch a zacali v nich aj aktivne pracovat pokial nebude neskoro. Nedat sa odradit ohovarackami na odborovych predakov, kontrolovat ich, aby sa jasne videlo, ze ich ohovaranie je falosne, s cielom ich kompromitovat. Hladat medzi pravnikmi cestnych ludi a poziadat ich o zastupovanie v sporoch s bohatymi.


