Slusne sa hovori ked niekto klame, ze zavadza. INEKO s tym analytikom Musakom zo Sporitelne zavadzaju. Radoveho obcana nezaujima iba to, ci sa prehanaju financie na dalsie verejne pouzitie cez statnu pokladnu. Zeleznicna spolocnost bude privatna, jej privatizeri nazenu pre seba zisk, z ktoreho zaplatia dane. INEKO bude vytazoslavne hlasit, ze uz nie je stratova. Lenze radovy obcan bude platit dvakrat vyssie cestovne, nejaka tisicka radovych obcanov pride o zamestnanie. Tak podobne je to aj so zdravotnictvom, energetickymi podnikmi. Chodte uz konecne do haja INEKO a Musak s tymi Vasimi kupeckymi poctami strat. Vy neviete co pojem strata predstavuje. Co znamena z pohladu radoveho obcana.


