Čitatelia píšu... názory ľudu
Mal som stale podozrenie, ze to v tych diskusiach nie je s kostolnym poriadkom. Obzvlast to bolo vidiet pred volbami, ze tu pracovali zrejme plateni manipulatori verejnej mienky. Po volbach akoby sa po nich zem zlahla, uz sa objavuju iba velmi sporadicky alebo si niektori pomenili prezyvky.
Pamatam si vsak casy, ze tu v Pravde nediskutoval takmer nikto. Ked bolo k clanku desat prispebkov bol to uspech pre autora, ze clanok zaujal. Potom prislo obdobie (asi pred siestimi rokmi), ked diskusie este neboli sledovane manipulatormi a ozaj tu vasnivo diskutovali obycajni ludia, ktori reagovali na prebiehajuce spolocenske, politicke, socialne a hospodarske zmeny na Slovensku. Vtedy tieto diskusie predstavovali dobru spatnu vazbu pre politikov, ktoru vsak zial malo vyuzivali. Diskusne prispevky boli konkretne, dotykali sa sa podrobnosti. Nastup manipulatorov stran a skupiniek diskusie devastoval a odradil tych poctivcov v diskusiach pokracovat.Mnohi to vzdali, vytratili sa. Skoda.