keby, keby...
cerveny rusky moriak sa naparuje.
okrem atomu a spinavych zbrani nemaju nic poriadne. ani schopnu konvencnu armadu.
keby, keby...
cerveny rusky moriak sa naparuje.
okrem atomu a spinavych zbrani nemaju nic poriadne. ani schopnu konvencnu armadu.
Ja ze pripomenies 68 rok, ked si tak dobry v historii.
Hlavne aby Rusko nezautocilo na Slovensko a ine okolite staty. Vratane Ukrajiny.
Tak nech to urobi pre plyn. Ruska ropa je lacna, lebo existuju dostupne alternativy, takze tam neutahuje kohutiky, nesposobilo by to rast ceny.
Vsak nech Putin / Rusko zastropuje cenu a povie, ze nebude predavat ropu a plyn za viac ako istu cenu. Tak vytre zrak vsetkym spekulantom . To sa vsak nedeje. Len aby ti spekulanti neboli Rusi / Putin.
Ano, ano, zapad chce vysoke ceny, tak utahuje kohutiky a napadol ukrajinu. Zavolajte Chcholouska.
a bezni rusi sa tiez nehrnu do vojny.
to len putin je sialeny..
Vo svete napreduju vsetci, vratane Ciny, Indie, az na to Rusko. Toto nema motivaciu nikto z velkych hracov vojensky meniť. Nikto nechce globalnu krizu, nikto sa vojensky nepostavi za Rusko. Putin ma len atom. To je vsetko..
volit smer / fica je chyba
nepreukazal moralne pozitiva a viezol sa vlne ekonomickej kontrakcie - rozdaval svojim, ekonomicke rozhodnutia naoko. vzhladom na predpoklady almuzna na zalepenie oci
a ako sa, pre boha, nanho vrhli?
vsak maju svoje uzemie, atomove zbrane, atd.
putin sa sprava ako mafian.
omotava si ludi, za kazdu sluzbu ocakava protisluzbu. bez ohladu na moralku.
isli sa pozriet na magora. ak by ti hrozila konfiskacia a prepad majetku, tiez by chcel vediet, co sa deje, co na to ostatni.
ha! a tiez americanov, anglicanov, francuzov, .. rusi by podlahli.
zle myslienky sa maju odsudit, a teraz je zla myslienka ta putinova!
Petrohrad, inspirovany a aj postaveny zapadnymi architektami.. to putinovi nevadi. :D .. bez zapadu by mali holu..
sudruh! marx-lenin hovori, ze treba sa vymanit z podrucia drzidelov kapitalu. v tomto pohlade su to rusi - vydieraci, drzitelia surovin - navyse bez vlastneho pricenenia.
.. moralne nechapes, tak snad tento vyklad pomoze
a nepomahame im? berieme utecencov, su fondy, zaujimame sa, nebereme to jednostranne
Ja ze bude cisto klamat (ako vzdy) a on kajucne vyhlasi, ze sa nehambia, ze vrazdia.
Asi mu preplo. Alebo sa v duchu skodoradostne tesi a buduje nasilnicku vizitku ruska.
Haha, matematicka presnost.. asi riesia neuplne / zle rovnice.
Haha, ze to prekvapivo tak dlho trvalo. Takze si sami odporuju.
Never blabolom podopierajucich sa o senzacie a hrde vyjadrenia.
Korekcia moze byt, ale predpoklady, co je realna hodnota ekonomiky, to nezmeni.
Odporúčame