A nechce byt nahodou aj kanonizovany?
A nechce byt nahodou aj kanonizovany?
V pohode. A sudruh Lenin si mydli ruky ako porazil imperializmus. Zaujimave, ked je ta kvalita taka skvela, ze nedobila svet.
Cize si nenasiel horsiu ako Rusko? Apropo, a ktora mala taku korupciu a obsadila susedne staty ako Rusko?
Metafora? Uvodzovky? Ci tam nesiahaju tvoje schopnosti? Hlavne ze trojity smailik :DDD
Super auto. Po praci si mozete lahnut do garaze a opravovat. Ako v socializme. Naco servis, resp. dalsie vydavky, ked clovek ma casu dost. Vitajte v socializme.
Vyber si zapadnu krajinu s počtom obyvatelov cca rusko a porovnaj. Fakt je, ze sa ani u nas nezije biedne ako v Rusku (v priemere). Schopnost ludi a technologie na pocet ob. je vyssia.
zhovadil sa putin. nevie odpovedat na otazku, resp zastiera, ze vsetko je v poriadku. pytal sa clovek, co ma realny problem - a plati za nic.
ale viac zhovadit sa, ako invaziou na ukrajinu, sa snad uz nemohol
skoro ako jezis. este viac sa musia rusi obetovat. musia sa ukrizovat. takto dokazu svoju obetu.
inak im neverim.
keby keby keby
.. tak nacisti su braniaci sa obyvatelia - akoze co sa este povie?
sa mi paci, ako sa rusi biju do hrude, akoby bolo sami na planete
ak by skoncil, caka ho rychle resp. pomale odstavenie.. musel by priznat, ze mu to nevyslo.
.. mozeme tipovat, ci bude rychlejsia rakovina
ak keby to bola 100% pravda - znicit a spochynit celu ukrajinu - super myslenie.. ani predpoklady spravne, ani reakcia spravna
zase obratena retorika. hranice boli urcene. preco by sa ukrajina / zapad mal vzdat toho, co bolo urcene?
na videu v clanku korupcni zapredanci
rusko nema ako zaujat ukrajincov. ukrajinci a cely svet si vzdy budu pamatat, ako to bolo. dlhodobo to nema riesenie pre rusov.
Vsadme sa, ze sa tam vela ludi nepohrnie, skor naopak. Preco tomu tak je?
Ekonomovia sa uz davno zmierili, ze regulacia a statne zasahy su potrebne. Otazka ako velke a kedy ..
Odporúčame