a nepomahame im? berieme utecencov, su fondy, zaujimame sa, nebereme to jednostranne
a nepomahame im? berieme utecencov, su fondy, zaujimame sa, nebereme to jednostranne
Ja ze bude cisto klamat (ako vzdy) a on kajucne vyhlasi, ze sa nehambia, ze vrazdia.
Asi mu preplo. Alebo sa v duchu skodoradostne tesi a buduje nasilnicku vizitku ruska.
Haha, matematicka presnost.. asi riesia neuplne / zle rovnice.
Haha, ze to prekvapivo tak dlho trvalo. Takze si sami odporuju.
Never blabolom podopierajucich sa o senzacie a hrde vyjadrenia.
Korekcia moze byt, ale predpoklady, co je realna hodnota ekonomiky, to nezmeni.
To je blbost, vyrobna technologicka vedecka kapacita usa je niekde inde.. peniaze su virtualne, zlato len jedna z komodit. realna hodnota je schopnost
A na rusky vzduch. Lebo aj ropu aj vzduch vytvorili rusi vylucne vladtnym pricinenim. NIC DOKOPY MOMENTALNE NEUROBILI TI RUSI, LEN CUCAJU ZEM A ZABIJAJU
Aha, aky velky prehlad ma Medvedev o ostatnych narodoch. Asi ho stve, ze o to Rusko sa nikto nezaujima.
Lebo vedia chodit. Taky Putin je zosr.aty doma
rusi neschopni technologickeho pokroku a este sa propagandisticky chvalia.
kolko ludi v rusku dostane vozidlo?
VYROCIE
21. júna 1991 opúšťal územie Česko-Slovenska posledný vojak okupačnej Sovietskej armády
uz sa rozpadavali, ked potrebovali vojnu .. inteligencia pouteka prec, ostanu nacionalisticki trollovia
rusko - spickova technologicka velmoc v oblasti mobilnych krematorii
neviem o tom, ze by sa v kapitalizme / demokratickych statoch takto burcovali ludia a oslavovali vojny ..
.. porovnaj s rusko, severna korea..
"Slušne sme ich požiadali, aby neexpandovali na východ…"
.. haha, akoze Stalin rozporcoval europu a to bolo to slusne poziadanie? .. haha..
nech napisu toto.
je to ubohe, ked clovek ma zit pre vitazstvo (smrt) z vojen.
.. to je uroven ruska.. minimalna nadej na spravodlivy kvalitny zivot (mimo vyvolenych), len nacionalizmus
ale nech si to maju, ked chcu. ked im to niekto vtlka do hlavy. a mnohi ludia sa na to lepia (zaujimave ze aj u nas).
nezijeme v casoch napoleona a poddanstva, hovori sa, len aby.
navyse, zle si to vysvetluju. nikto ich nechce pozabijat, momentalne zabijaju oni.
treba rozlisovat, co je tvoja vec, a co je druheho vec - ukrajina vs rusko.
bolo to "najsamlepsie" riesenie, co mohli rusi vymysliet. gratulujem k takemu rozmyslaniu.
mali ich dat do polepsovne. ale polepsovna pre diktatorov neexistuje.
to je fakt. rusi na ine ako jadrove zbrane sa nevedia spratat do koze.
co hladas stale vinu v zelenskyj. pokial viem, utocia rusi. mas cudne meritko hodnot.
ukrajina sa niekolko rokov pripravovala na vpad ruska, predpokladali utok na hranicne oblasti.
zelenskyj nechcel eskalovat napatie a vyvolat paniku medzi obyvatelstvom.
co by ste vy robili na mieste prezidenta? zacali ziapat, ze na vas idu utocit? vsetci by poutekali, ekonomika by spadla.
Odporúčame