aha.. uz nemoze :P
co lavrovovi by spadol ten kamenny ksicht, keby vysiel z toho zasmradeneho uzemia?
konecne sme dali rusku najavo, naco je. vsak ak nam nechcu dodavat plyn, ich problem.
je to proste tak. vladimir putin je zly clovek.
hej, rusi uz zverejnili, ze padol jeden ich vojak.
Pre teba je rusky plyn asi svaty gral. Dobre sa ten plyn fetuje? Uz bola dnesna davka :D
Cinske pokrytecstvo. Nevyzvu rusko na zastavenie bojov. Iba sa ich dotklo, ze ich oznacili za pasivnych.
Niekto sa stara len o svoje brucho, vojna je mu lahostajna..
Neospravedlnujes vojnu hypotetickymi scenarmi?
Ak porusili zakon, tak ano.
Napr. propagacia fasizmu bol vzdy zlocin
nebol. 250 000 utecencov a 30 000 ludi v lesoch v zime.
zevraj kremel bol do unesco prijaty nie ako kulturna pamiatka, ale ako miesto, odkial pochadza najviac ludskeho zla.
ruskych $642 000 000 000.00 bude zachvilu $0.00
konecne sa znizi inflacia, ved sa znizi mnozstvo penazi! dakujeme rusko, dakujeme biden :D
rodiny mrtvych ruskych vojakov: "ved isli len na cvicenie!"
eu hovori o swifte, biden chce aj ucty centralnej ruskej banky ($640e9.).
ak by si to nebol ty, tak by ten prispevok mal aj zmysel.
ani ruski vojaci nesuhlasia s invaziou. kludne mozu strielat naschval vedla.
ale co.. proti demokratickym suverejnym statom uznavanych celym svetom?
Odporúčame