preco si nemoze rusko dovolit prehrat? lebo niekto chce?
aj hitler chcel.. a nebolo to spravne :D
preco si nemoze rusko dovolit prehrat? lebo niekto chce?
aj hitler chcel.. a nebolo to spravne :D
ma zaujem o co najskorsiu kapitulaciu ua.. pekne napisane :D
das si kox, ked prijmu ua do eu? :D
mozno nie hned, tak sa vyhovaraj
svet sa deli na diktatorov a demokraciu :D
no ty pane. zase kvoli usakom. ti usaci ovladaju mysel putina
dokonca aj jeho prsty.
staci nieco povedat a rusaci skacu na to lepsie ako ryby na cerviky
minule mu vsugerovali, ze ma vpadnut do ukrajiny
:DDD
a s kym sa da akoze ferovo rozpravat? s vladimirom? o tom, ze ludia (aj v rusku) maju mat slobodu?
treba docielit maximalnu nespokojnost ruskych oligarchov
treba ho polozit z vnutorneho prostredia
bude sa ponahlat, aby sa tomu vyhol
trubka, ak bol problem, rusi mali tlacit na osn na vyslanie vojiska. nie to pouzit ako zamienku na 3sv. vojnu a riesit si problem s nato. nechapes?
vojna je. nie krvilacna ako za 2. sv. vojny, ale je vazna. prekvapila aj ukrajincov aj ruskych vojakov, preto nie je taka rychla. je bez motivu ruskych vojakov.
dochadza k zabitiam, niceniam. to sa neda spochybnovat.
rusom na tlacenie sveta ostavaju viacmenej len atomky.
kto hra lepsie poker? americania alebo rusi?
sirsie suvislosti = nielen ukrajina
cely svet je proti rusku. strategicky putin nic nedokazal.
v ukrajine tiez nepredvadzaju dobry vysledok.
rusi su v srack.ach, zachvilu sa ukaze, ci z toho chcu vycuvat.
alebo opat daju nesplnitelne podmienky.
no ze rusi sa vyhrazaju cernobylom.. opat blaf
najlepsie, ak by taku potrebu vykonavali priamo pred kremlom, v masivnom pocte
rusi vedia, ze cernobyl je blizko bieloruskych hranic
ponizovane su zapadne hodnoty ruskom
a to este netusili, ze pan sa nas vsetkych chysta vyliecit z rakoviny.
ozarovanim..
Odporúčame