o víťazstve vo vojne rozhodujú hlavne chyby a potom vojenská situácia - rusi išli na začiatku do vojny ako na cvičenie a nechápali, prečo sa tí blbí ukrajinci bránia, keď ich idú oslobodiť.... stiahli sa, preskupili a dnes pomaly postupujú... aj ukrajinci už priznali, ktorá bije - napr. denné straty vo výške 100 až 500 vojakov, desať násobnú palebnú prevahu rusov na frontovej línii, časté dezercie u svojich jednotiek....osobne odhadujem straty 1:1 na živej sile, omnoho väčšie straty u rusov vo vojenskej technike, už vytiahli do boja aj skladové zastaralé kusy tankov a BVP, nehovoriac o lodiach.... ale stále majú toho viac ako ukrajinci.... pokiaľ dokážu doplniť armáda, s čím majú bez mobilizácie evidentne problém, tak to vyhrajú, či sa to niekomu páči alebo nie....

