Nebezpeční zdravotníci
repa, vidno, že ľuďom ako ty 3.dávka veľmi neprospieva, mal by si žiadať aspoň ďalšie 3, ideálne naraz podané, možno by to zabralo.... odporcovia očkovania majú s antiwaxerstvom pramálo spoločné, žiadajú len vysvetlenia, ale radikálne waxerské hnutie ich nemá, jedinou odpoveďou je očkuj sa, nič viac, nič menej....a ty už vyzývaš aj na ich zatýkanie, resp. zásah polície voči nič....a ako si zásah predstavuješ? nejaké nové koncentráky? repa, spamätaj sa, odmietanie očkovania je na 90% vecou neschopností ľudí ako ty vysvetliť nejaké otázky.... napr. prečo môžu byť závodné jedálne otvorené, ale reštaurácie a klasické vyžieraky majú byť zatvorené? doteraz na to nikto u nás nemá dáta a ani odpovede, tú slávnu komisiu by mali zrušiť a na jej miesto zohnať kŕdel papagájou, ktorí budú do nekonečna škriekať "zatvoriť, zničiť, zruinovať) posledný zhasne svetle a svitne nádej, že vírus zdochne na tmu......