Vodiči pozor: Nový cestný zákon zakáže parkovanie na chodníkoch!
išiel som do Prahy, vystúpil z vlaku, okamžitý nástup na metro, na určenej zástavke nás čakal bus, po 5 minútach prestup na ďalší čakajúci bus, cca 20 minút druhý koniec Prahy... to autom nedáš.... a pozri sa v BA na situáciu - cesta Vajnory - Devínska - hodinka niečo, švagriná chodí denne do práce... druhý problém je, že dnes už sa nekončí v presných časoch, ale spoje chodia ako chodia.... tretí problém, aj keby niekto chcel byť ekologický, ale záchytné parkoviská nie sú.... stačí si zbehnúť do Holandska, resp. iných štátov na západe - zástavky vlakov do Amsterdanu nie sú len zástavky, ale záchytné parkoviská na autá a bicykle, kde si každý príde lokálne, nasadne na vlak, potom prestúpi už na mestskú dopravu.... toto u nás nijako nefunguje