Na internete sa strhla rasistická mela. Angličania urážajú svojich
v plnej miere sa ukazuje stupeň farizejizmu v spoločnosti a v rámci športu - pred zápasom sa kľačí - chorýfarizejský prístup, vraj niekomu na životoch čiernych záleží - otvorene, hráči to robia min. na 75% preto, aby neboli sankcionovaní.... v rámci zápasu, zákerné zákroky, o ktorých síce nikto nepovie, že sú rasistické, ale v realite môžu byť.... ale ak niekto čo by len škarede sa kukol na čierneho, hneď sa dotyční priam odsudzuje na smrť....a po prehratom zápase sa ukazuje, že celé toto divadlo je všetkým platné len na oko.... a to sa bavíme o krajine, v ktorej je priemernému angličanovi bližší ind alebo pákistánec ako stredoeurópan, lebo je to človek z ich bývalých kolónií s ktorým si pozrú kriket....... namiesto toho blbého kľačania by mali hráči týždenne stráviť aspoň 4 hodiny prednáškami pred fanúšikmi o rasizme.... možno by to celé malo význam, navyše americký vzor je zločinec a nie polepšený, len zabitý policajtmi pri zákroku a na celom tom humbuku zarobila len jeho rodina...