slovenská klasika v praxi - všetci sú blbí, len stavbári a cestári vedia, ako sa čo má.... jediná záhada je, že ich na stavbe, resp. obmedzeniach akosi nevidno... že by sa hrali na skrývačku pred ľuďmi? videl som nedeľnejší výkon činnosti pri oprave cesty medzi VT a PO... bol víkend a kolóny ako sviňa... ani nechcem vedieť, ako to vyzerá cez pracovný deň... na diaľnici medzi SNV a PP obmedzenie rýchlosti, práca na ceste.... všetci spomaľujú, len po práci a cestároch ani chýru a ani slychu.... a dalo by sa pokračovať ďalej... japonci to skutočne urobia aj cez víkend, len to treba naplánovať a to sa nikomu nechce, lepšie je si v kľude robiť, však nech si všetci počkajú a vyhovoríme sa na technologický postup... čo nás je po ľuďoch, však...

