Škoda Octavia: Toto je IV. generácia! Liftback aj Combi bez tajomstiev
práve si na ťažkom životnom omyle - ani ja nemienim banke platiť 5éčkový poplatok za to, že tam sedí zamestnanec a kuká do blba, takže som si vybavil, že neplatím žiaden poplatok :-D.... ale toto nemá nič spoločné s kúpou auta - tam sú ľudia sľahnutí iným smerom, čo mi povedal známy, ktorí autá predáva celý život - príde chlapík, ide si kúpiť nové auto a nemieni dať ani cent navyše za príplatkovú výbavu, lebo jemu sa neoplatí napr. elektrické sťahovanie okien, alebo trocha lepšie vybavenie... aj keď dnes sú už vďaka kórejcom a EÚ, aj základné výbavy na celkom slušnej úrovni, predsa len, ak má niekto na auto 20.000 eur a odmietne si priplatiť ešte nejakých 1000 eur, aby mal viac muziky, tak to je chorý človek - švagor tiež pri kúpe i30 šetril, lebo ... a po roku pochopil, že keby priložil ešte dvojku, má automat, vyššiu výbavu a v rámci BA by sa mu jazdilo kráľovsky...