skutočne, na Slovensku je Rada bezpečnosti štátu na srandu králikov..... hranol ju zvolal kvôli zabudnutým dlažobným kockám na námestí s odôvodnením, že sa majú použiť pri demonštráciách.... a pelé ju zvolal kvôli klamstvám o brutálnom ohrození štátneho tajomstva na základe položenia otázky bez odpovede.... a teraz sa zistí, že už aj hlavný svedok klamal, lebo zistil, že lanári idú po zlodejskom šéfovi VS.... mali by aj jeho prevetrať....


