Pre všetkých najmúdrejších !!!!!
Ak chcete platiť veľké dane, nevyplakávajte v diskusii ... založte firmu a plaťte .... Sme demokratická krajina, každý može podnikať, byť bohatý, mať SUV ... mobil ... laptop .... a platiť dane.
Len nikomiu neviem sľúbiť, že bude mať eurofondy ... a štátne zákazky.
K tej tabuľke by sa hodil ešte jeden údaj - % tržieb zo štátnych zákaziek .....
Prípadne - ako u mobilných operátorov - či sa podniká na základe licencie s obmedzenou konkurenciou .... lebo je rozdiel - predávať banány na Miletičke - može byť aj 100 predajcov .... a mať licenciu a tým aj monopol ...


