každá politika so súhlasom obyvateľov je populistická ... 25% na to stačí ....
A nedivím sa im, posledné dni, kedy moslimovia žiadajú zmenu švajčiarskej vlajky, lebo .... aj ja by som ich vyhnal.
Za pozornosť stojí už druhé vyhlásenie austrálskeho premiéra. Treba ho pozorne prečítať, a ver mi, nedá sa s ním nesúhlasiť.
Predsa, ak niekto trpí vo Švajčiarsku, nech nie je masochista, nech odíde. Slobodne! Napr. nazad do krajiny pôvodu ... alebo do USA


