nie som mihál .... neviem ako platia teraz daň ..... a akú by mohli platiť ;o)))
hovorím o stovkách ľudí, ktorí vlastnia 5 - 10 bytov ako súkromné osoby a prenajímajú ich, v princípe nič neposkytujú vyberú za byt 300 € nad náklady a majú čistá ruka 2 000 €....
trh s nehnuteľnosťami je deformovaný a určite to nevyrieši kollárove blúznenie o nájomných bytoch, pretože to jednoducho ekonomicky nevychádza .... vlastníctvo bytov je v dôsledku liberalizácie výrazne výhodnejšie ako nájom a preto nikdy nemôže byť masový nájomný trh.... ono by to nebol problém, keby to neviedlo k znižovaniu životnej úrovne nižšej strednej vrstvy.....

