Premiér hovorí už ako Fico: Niekomu vadí, že Sputnik V je z Ruska?
koľko nás ten človek bude opíjať rožkom?
nech hovorí čo chce kydá na koho chce, sú to iba výhovorky ..... prečo teraz nepustí záznam z rokovania vlády o tom, čo o nákupe povedal členom vlády?
... ja som počul jeho verejné vyjadrenia že sme mohli do začiatku marca zvýšiť počet zaočkovaných o 80 000.... čítal som nápady, že očkovaní budú podpisovať súhlas s aplikáciou neregistrovanej vakcíny (?) .... ja som v jeho verejných vyjadrenai nečítal nič z toho, čo povedal v nedeľu .....
a ľudia umierajú pre nefunkčný systém boja proti covidu, ktorí je postavený na dvoch pilieroch ..... zbytočnom testovaní ľudí, ktorí nikam nemôžu ísť a aplikácii vakcíny, ktoré nie je, nevieme či by bola ale maďari ňou už očkujú...
ALE .... maďari začalo testovať sputnik 28.12, podpísali zmluvu o dodávke 22.1 s ministrom zdravotníctva RF ---- ten nebol medzi matovičovými telefonátmi... , schválili očkovanie 7.2 a na začiatku februára dostalo 40 000 z kontrahovaných 2 mln. vakcín..
čo sľuboval matovič?