Report účastníka dnešnej demonštrácie
myslím, že s tým egom sme na to rovnako ... ;o)))) aj ta zmena podstaty vyjadrení platí asi obojstranne
... ak ma obviňuješ z toho, že si ja myslím, že matovič zákony neporušuje, tak som dal normálnu otázku ako si na to prišiel! chápeš, že mám na to právo?
... je to pre mňa urážka a chcem vedieť, kde si získal dojem takéhoto urážlivého vyjadrenia (keď som žene povedal, že komunikuje ako matovič, tri dni sa so mnou nebavila..., slovo premiér už mesiac pri ňom nepoužívam) ...
môj príspevok bol o tom, že podľa mňa táto manifestácia nič nedosiahla....
ak teda sa vrátime k meritu veci ....
čo podľa teba dosiahla včerajšia manifestácia?
zmení sa matovičove správanie?
zmenia sa opatrenia proti covidu?
sme bližšie tomu, aby bolo uvoľnenie opatrení?
ja si myslím, že nie .... a ty?