naozaj je matovič taký hlúpy alebo považuje nás za hlúpych?
"akujem, že si odolal aspoň pokušeniu sabotovať aj celoplošné pretestovanie, ktoré zásadným spôsobom zmenilo vývoj pandémie (kým Rakúsko, Poľsko a Maďarsko narástli od spustenia testovania o 180–200%, my sme sa vrátili plus-mínus na rovnakú úroveň ako pred testovaním = rast 0%)."
neexistuje čistejšie klamstvo ako toto čo napísal ... a to verejne!!!!!
musí byť veľmi hlúpy alebo veľmi demagogický aby toto napísal .... každý rozumný človek , ktorý vie niečo o covide vie, že opatrenia sa prejavujú s 10 dňovým oneskorením .... v deň opatrenia sa ľudia, ktorí už sú objektívne nakazený ukážu o 5 dní a ich prvé kontakty, ktoré boli počas tých 5 dní s nimi o 10 dní ... až potom sa začne krívka znižovať ... takže počas testovania sa prejavil lockdowne z 16- oktobra .... kým spomínané krajiny ho urobli až v novembri (a menší ako my)
... zdá sa, že o covidových opatrenia rozhoduje človek, ktorý o tom nemá ani paru ....

