???? neviem čo je ted.dopy.je ....
... ja nikde neprotestujem proti noseniu rúšok na verejnosti.. .za posledných 12 dní som hovoril bez rúška iba z12 osobami z toho 10 bolo členov rodiny ...
... opatrenia z minulého týždňa boli oveľa intenzívnejšie a tvrdšie ako opatrenia krajín, ktoré sú na tom porovnateľne alebo horšie ... ale ešte predtým než sa ich výsledky mohli prejaviť (dnešní infikovaní sa nakazili pred týmito opatreniami) tak vláda sprísnila kritéria a tým zneistila ľudí, dostala ich do beznádeje a vytvorila paniku
.... a pritom všetko zbytočne, pretože stále máme čísla pri ktorých by iné krajiny strieľali šampanské .... PRECO?

