oveľa oveľa oveľa neschopnejší .... pretože u sadama, afganistanu, kadáfiho aj ukrajincov bolo treba bojovať proti nim .... u nás sa systém zložil po fúknútí ...
a som rád, že priznávaš, že ľutuješ, že do ľudí sa nestrieľalo ako si udržal svoje postavenie assad .... to vysvetľuje mnohé .... a v dôsledku toho idem radšej pracovať, pretože z toho táto spoločnosť aspoň niečo bude mať .... ľudí ako ty už neprerobím, a som rád, že nemáte moc príležitosti oblbovať klamstvami veľa ˇiných ľudí ...


