... ak by platila posledná veta, tak váš prvý krok by malo byť zrušenie vášho konta!!!! ináč je váš príspevok čistý masochizmus ;o)
,.. ja si to nemyslím a situáciu nepovažujem za takú zlú ale na rozdiel od vás je o dosť komplikovanejšia...
... súhlasím s vyjadrením podieľame sa na zverstvách imperializmu, ale problém je, že odstránenie týchto zverstiev povedie k výraznému poklesu životnej úrovne...
... mnohí tu nadávajú na západné korporácie a ako nás vykorisťujú,
... ale koľkí napadli, že svetové ceny komodítných surovín (vrátane takých kde amerika má podiel na produkcii 0%) sa určujú na komoditných burzách v amerike najkapitalistickejším možným spôsobom???? Prečo nenapadneme základ od ktorého sa odvíja všetok spracovateľský priemysel, služby a podobne?
... deglobalizujme svet ako hovoria odporcovia USA, EU, voľného obchodu!!! Ale povedzme ľudom, čo to pre nich bude znamenať!!! Ak sa niekto tvári, že NIČ sa nezmení, len vládcovia budú iní, tak KLAME!!!


