Tak veru to by vrieskala EU , či USA , teraz mlcia
Tak veru to by vrieskala EU , či USA , teraz mlcia
v tejto rozvojovej krajine sa buduje vsetko pomaly, darobne a predrazene
USA sa vyhráža celemu svetu je to taky diktátor a agresor
najlepsie je ked do najstrazenejsej budovy na svete Pentagon bachne lietadlo, ktore nezachytila jedina kamera, ci svedkovia a zanecha v budove dieru 3x3 metre a z lietadla neostal ani kusok, vyparilo sa ;)
pastieri koz a oviec pilotovali boeing, ci airbus ake usmevne
vsetci vieme, ze islo o riadenu demolaciu budovy zo spodu...tretia budova, do ktorej lietadlo nebachlo, padla tiez
budovy mali kapacitu 50 tisic ludi, akurat v tom case tam bolo len 3000 ludi (upratovaciek, straznikov, udrzbarov) zvysok bol varovani a zobrali si den dovolenky
takze to nie Kim chce vyhladovat korejcanov, ale USA sankciami
kde vstupi noha americana a moslima ostava len spalena spust
Ludia tam nechcu žiť v spolocnosti migrantov
Odporúčame