Bavíme sa o desiatkach km od hranic a nie stovkach
Bavíme sa o desiatkach km od hranic a nie stovkach
Tam sa budú krutit okolo kocky ako dobytok a mlatit po hlave
Japonci by sa mali bat USA, už zabudli ako im zhodili dve atomky a zabili statisice civilov.
Aj nám by mohol prislubit, lebo taliani to nedostavaju ani za polstorocie
ani sa necudujem, ked tam nieje ani noha ani ruka
co sa zase vyriesi? privadzac z BA budu davat prednost autam po moste, zase tam budu kolony a auta budu cakat opat na dialnici
rano idem, most otvoreny privadzace tiez... ako nabuduce napiste aj cas, kedy to akoze uzatvoria, nech sa nedrbem cez Voderady zbytocne
Žiaľ pán Stefan ma pravdu na stavbe sú dvaja robosi a 1 bager, nič sa tam nerobi, resp robi slimacim tempom, za tie peniaze co zinkasovali tam malo robit 100robosov a 20 bagrov a tatroviek mali by to za týždeň hotove aj s celym mostom
Pri troche stastia sa to do 2050 stihne
tak nam uz ostane len TV Narkoza, a TV Hnoj. a komu bude malo si moze pozret TV Lux
no a teraz sup do prace platit dane
miesto D budujte R a bude to lacnejsie a mozno aj rychlejsie
Opravte si nadpis na ,Nôž zabijal ,hlasia dvoch mrtvych
spravili obmedzenia, semafory a nikde nikoho, ani noha ani ruka, prazdne stroje, nic sa nerobi
Smetiari sa tu už schadzaju , nebolo im umoznene diskutovat
Preco ju nejdes citat na dennik sme?
Už sa nebudu barceloncania stazovat na plne ulice turistov
Nejde o teroristicky utok, ale o masivnu havariu
Odporúčame