Syria, Jemen, Lybia, preco je ticho? uz sa na nich zabudlo?
Syria, Jemen, Lybia, preco je ticho? uz sa na nich zabudlo?
nabuduce si rozmysli, ci bude padat ako baletka
zase sa ideme vyhovarat na tvrdy kamen? nie kamen, ale zlodejina to je hlavny dovod neschopnosti tohto statu staviat cesty
100e dat na dialnicu na poplatkoch + 200e za PHM = 300e to uz ako fakt sa oplati ist letecky
Zilinu mam u ... kedy sa bude stavat po rovine bez mostov a tunelov na juznom Slovensku?
Gyor - Szombhately M85,M86= 100km dialnice, takto sa sudruhovia stavaju cesty. u nas kolko pribudlo za posledny rok? 10 km pri Detve banda vsivava zlodejska
Tam už jazdia autonomne auta?
Keď môžeš tvrdit , že krymcania hlasovali pod hlavnami , rovnako môžem to iste tvrdit aj ja , že na guame hlasovali rovnako
Super link vojakov z Ruska. Sú vôbec tie fotky z Krymu ? Kde je volicsska urna?
Preco by sa mali ospravedlnovat fasistom?
Keby ich mali tak nik si nedovoli napadnut ZSSR
To čo nedokazal Hitler , ani Stalin, a USA demokratická krajina bez mihnutia oka zhodila atomku na civilne obyvatelstvo Japonska
USA je jediný stat vo svete co pouzil atomku na civilnom obyvatelstve Japonska a dodnes sa neospravedlnili za tento vojnový zlocin. Urobia to znova! Boh s vami KLDR
Obyvatelia anektovaneho ostrova Guam ziadaju americkú armadu, aby opustila ich uzemie, ľudia nechcu vojnu. Nech si útočia z Aljasky
USA obetuje Guam zhodi si tam mensiu bombicku v neobyvanej casti , aby mali zamienku napadnut KLdR
Takže usa varuje a kldr sa vyhraza :D pekný brainwashing
Takže si to ujasnime KLDR sa vyhraza a USA pohrozila, usa majú prieskumne lietadla a KLDR spionazne, KLDR atomky sú nebezpecne zatial čo americke sú bezpecne
Odporúčame