Tak ma zaujalo to napojenie Rašiho na Pašku, že by som rád vedel aj niečo podrobnejšie. Nechceš to rozpísať? Ja som o tom doteraz nevedel. O čom však viem je napojenie Zajaca na súkromné zdravotníctvo resp. jeho mecenášov. I on tvrdil o dostatku zdrojov, následne bez diskusie začal hľadať nové. O zvýhodňovaní špecializovaných kliník hovoriť ani nemusím. Každý však vieme kde končia pacienti, ak je to s nimi najhoršie. Toto nakoniec prekukol i "slintoš", ale už nemal ani politickú moc a ani morálny kredit niečo spraviť.

