rusko tam sa hra hokej?
rusko tam sa hra hokej?
hlavne potrebujeme napredovat aby rastli mzdy aj naroky.. toto se deje v chudobnych statoch
takto sa prejavuje nefungujuci stat a chudoba... ze vam zacnu chodit taketo autobusy.. ale urcite bude na vine eu alebo zapad ak by to bol rus urcite je to vsetko v poriadku
hahah ficina sach mat . uz nebudes oblbovat ludi .. si nas pekne dostal na dno eu .. dakujeme.
ukazte jednu krajinu ktoru rus zveladil :))))) ten hlupy narod nedokaze zveladit ani len vlastnu krajinu .. :)))) tomu sa hovori totalna neschopnost. a rus che nikomu nieco hovorit o vyspelom state :)))))) rus a komunista je to ked date gamlerovi panieze a dufate ze nieco vybuduje :)) jedine co vybuduje je kopec klamstiev aby dostal dalsie peniaze a to je aj rus a komunista
normalne. ked chces znicit europu tak chod snej prec rusky pes
ked sa ti stale niekto vyhraza vojnou tak asi robis kroky ze ano . blbecek ale to rusky pes ako ty dobre vie . nechapem naco si v europe chod naspat do ruska. nikto ta tu nepotrebuje. ked chces vrazdit tak sa vrazdite doma v rusko ako ste to po starocia robili .. ste jediny narod ktory zabil viac vlastnych ludi ako padlo vo vojnach
nie blbecek .. ja nepodporujem vojnu ani palestine ani inde.. konece sa to uz nauc. lebo si stale za debila ktory svoje podporovanie ruskej vojny ospravedlnuju vojnou v palestine. a tam je rozdiel medzi nami . hlupak .. vysvetluj sam sebe preco si taky debil
rusofilkovia . placu .. ale ani raz nespomenu ze rus sa kazdemu vyhraza jadrovou vojnou hehe . cudne myslenie... mozno by bolo dobre konecne vystahovat kazdeho ruskeho psa domov.. su to teroristi ktori ziju v europe
ako ju zacali??? napis nam
preco . zautocili na niekoho?
lepsie byt pripraveny. ako cakat ked pu tkan zautoci
a ako si na tuto grcanicu dosiel?
fician ktore desiatky milionov ako sme to pocitovali?? kedze sme platili trhove ceny plynu
si to ocividne pochopil .. na jednej strane yachranujeme nasich ludi co je samoyrejme spravne ale hned na druhej strane im nechcete dovolit volit... ironia.. .. slovaci su len ked sa bvam hodia..
presne tak nech sa iran vzdy preco predlzuje vojnu. trpia nevinni
takze ti co ziju v zahranici .. maju narok na vladny special . ked su v ohrozeni.,,. alebo ked si niekto zmysli ale vlada im chce zakazat volit takze ako to je.. neziju na svk ale platime im lietadlo . ale ked maju volit sme proti :)))))
presne tak policia ho mala predvolat na vysluch a ziadat o deno tie dokazi ..
asi ma lucansky dost nakradnute ked jeho rodina mina jeho peniaze takto nezmyselne..
za dva roky nic nevysetrili ale mozno tak o 10-15 rokov vysetria ze
Odporúčame