realita je taka. ze podla teba branit stat je zle ako lakinak . ale miliony kradnut je dobre. to su priority vase . smeracke pat kani
realita je taka. ze podla teba branit stat je zle ako lakinak . ale miliony kradnut je dobre. to su priority vase . smeracke pat kani
ano gaspar je zlocinec to mas pravdu . aj mlady aj stary .. aj general dzurian aj general co sa zasamovrazdil to je pravda suhlasim stebou
ked slovak od prirodzenia nieje schopny dodrziavat ani tak jednoduchy zakon aky mame.. a pravidelne ho porusuje... ked slovak nema problem akceptovat porusovanie zakona politikom .. tak kde by slovensko bolo ..
podla man za to nesies cast viny aj ty... nakolko .. zakony robi zakonodarny moc. a zakonodarna moc je vlada.. ktoru si volil . takze si aj ty zodpovedny. za smrt nevinnych ludi .. takto v skratke aby si tomu chapal .. pretoze policia je na to aby dohliadala nad dodrziavanim zakona. a je to v ich naplni . ak vodic unika a nezastavuje na pokyn policia je ich povinostou daneho vodica zastavit. a zistit preco kona protipravne.. :)) takze si podiel viny mozes pripisat na svoje triko
ty pojdes este do basy ty zvratenec... cim skor vysetria eurofondy tym lepsie..
ty si tupy ako bagandza... tak inak .. islo o rychlost.. ok . preco nezastavil??? mohlo ist o osobu ktora akurat zavrazdila niekoho .. pripadne uniesla nejaku osobu .. chapes konecne co vsetko moze byt na ceste? tu nejde o tu rychlost ako taku .
objektivna zodpovednost sa uplatnuje len na vyhlasene akcie.. nechapes to .. uz to neviem inak napisat.. spytat sa kalinaka preco to tak je on to tak zaviedol .
mas pravdu .. policajti su svi ne.. tak im treba nech ich zavru .. ja som za .. a ten haj zel co zabil dvoch ludi nech mu daju odskodne.. gratulujem .. mentalita naroda . .. dobre vediet ked toto citaju policajti uz sa tesia ako budu nasadzovat zivoty za ludi ako si ty..
ale tak sa to proste nerobi .. akonahle nezastavil zacina byt podozrenie ze je to pachatel mozno ineho tresneho cinu . mozo lupeza . kradeze vrazdy.. mozno prevaza drogy mozno ma alkohol .. oni nemaju informaciu ze panko je v pohode ak je pohode preco unikal . .. si asi vsetci myslite ze je to take jednoduche.. vozit sa za vase dane alebo sediet na kavicke. a sak ked niekto nieco spravi posleme mu pokutu domov.. :))))) preto vas ficina dokaze takto klamat lebo hlupy narod je hlupy narod. . a lahko ovladany
preto treba dat vodicovi tvrdy trest .. jednoducho bez zlutovania... 15-20 rokov.. ale na slovesnku sme nauceny znizovat tresty vid uprava tresneho zakona. ficinovacami... trest za porusenie zakona vas musi odradovat od jeho porusovania a nie vam dodavat guraz sak ved nic sa mi nestane.. tvrde tresty su jedina cesta.. ..
alebo je na patrani. alebo. ma kradnute auto .. je toho vela.. bohuzial ..
podla nasich hlupakov. je najlepsie ked policajt bude cakat u kazdeho doma kto porusi zakon . super.. tak pachatel je ok . na vine je policia.. super. zmyslanie.. takze ak pojdem vykradnut banku .. a a policajt ma bude chciet zastavit a ja popzabijam 10 ludi tak na vine bude policaj ved ma mohol cakat doma.. nie?pome to tak robi ja mam pocut ze v tejto krajine ziju hlupaci a zlocinci ... pretoze ako citam to by davalo zmysel..
ake akcie?.. no na objektivnu zodpovednost..
pretopze mohol mat marenie. alkohol ci drogy... no ale mozes ist za policajta a vsetkym to ukazat akos a to robi... velmi rad sa na to pozriem .. a nabuduce ked teba niekto okradne nech ho cakaju doma.. mozno zistia ktzo to bol .. kedze auto mozes mat pozicanie ci ukradnute .. :)) ale to by si musel rozumiet tomu o com pises
OBJEKTIVNA ZODPOVEDNOST JE LEN NA VYHLASENE AKCIE. .. kedy tento narod zacne obvinovat toho co porusuje zakon a nie toho co dohliada nad jeho dodrzovanimi . co sme to za narod... ficina kradne na vine je eu . vodic nezastavi uteka ale na vine je policajt.. kurna. tento narod je uplne tupy
vodicovi dozivotie.. bez zlutovania.. .. ASI SA POUCIL OD DANKA ZE IDEALNE JE UJST ZMIESTA.
sas a kdh su trojske kone. udrziavaju ficinu pri moci ten co chce vladu jednej strany a ktory povie ze zapadna demokracia zlihala.. preto su komunisticke staty svetova spicka:)))) len nevieme ktore su to
tento idiot musis byt sudeny za pokus zase zaviest totalitu do statu ...
ake dejiny napis nam ... myslis tie ked stalin hladomorom chcel znicit ukrajinu . ked z krymu vystahoval tatarov. alebo ked zautocil na krym a potom na ukrjainu . ktore dejiny myslis?
o com to svedci??? ze rusko bude vzdy len hrozba a nikdy nic ine.. rusko bude zastrasovat svet a bude to zneuzivat...
Odporúčame