Vášnivá debata. Mazurek: Tvrdil, že Slováci sú neschopní. Zdechovský: Žijete v inom vesmíre. Ak sa vám EÚ nepáči, vypadnite
mazurek je pot kan .. nic viac nic menej .. Zdechovsky robi pracu za slovenskych politikov za slovenske sudy za slovensku 363 ktory je hanba celej prokuratury.. je pravda ze mazurek sa nezaujima ze smer kradne a je mu to jedno lebo to je jedina strana ktora bude ochotna ist snimi vladnut ak bude treba.. slovaci ako narod zlihali .. nedokazeme fungovat ako spolocnost ktora vie co chce jedine co tu slovaci chcu je platy ako na zapade ale nic pre to nespravit... najlepsie nech nam ich unia vyplaca.. ale ako nahle treba nieco spravit tak rychlo sa vyplasime a hned je pri moci ficina ktory za 15 rokov vlad co sme v uniii nas dostal na dno a vyrobil kopec bohacov.. a chudobny narod sa mu rad posklada na tych bohacov. a este sa bude za nich bit.. takto funguje zmagoreny narod...