vobec to netreba brat ako urazku je to pravda minimalne v tej sile ligy.. koniec koncom vdaka komunistom je ta liga kde je .. ved si to prebernem od kedy sme v eu nam z 20 rokov vladol skoro 15 komunista.. takze to je vizitka.. komunizmu.. kym svet sa posuva slovensky komunisti preslapuju a povacsine cuvaju .. cize ano . je to ako rusky pes hovori


