mozno aj satan pochopi ze sloboda je lepsia ako diktatura.. :))))))
mozno aj satan pochopi ze sloboda je lepsia ako diktatura.. :))))))
nova zelazna opona? je sa co cudovat ked dvaja idioti nicia spolocentvo a tvaria sa ze to pre niekoho robia? treba sa pozriet ako sa za ficiny rozkrada stat. uz 14 rokov.. toho treba do basy zavriet
nezabudajme na odudeneho kriminalnika kovacika ktory je na slobode. co je toto za stat
tak toto ked uz nevida jeho volici co este viac by potrebovali
ovplyvnovanie sudov prokuratury. ci zilinku . je ohrozovanie slobody na slovensku... ficina je kriminalnik a chrani zlodejiny v tomto state
nieje to smiesne.. poslanec da uplatok a dostane smiesny trest.. toto bol ciel tresneho zakona.. smiesne tresty pre vyvolenych
vsetky kroky vlady sa maju vysvetlovat verejne a dopredu .. nie naopak . pokial nejde o prisne tajne veci . ze ano .. uz teraz je neskoro oblbovat ked je socha prec
v kolko inych krajinach sa takto postupuje ako za mafianskeho statu . dojde plochozemec zoberie sochu a hotovo ziadne vysvetlenie . nikto nic nevie.. tak toto sa vo vyspelych statoch nerobi to sa robi len v krajinach kde sa kradne vsetko co nieje pribetonovane
ako za staryh dobrych casov komunistov. pohlavar dojde zoberie a socha sa strati .. pripadne niekto vytvori kopiu a original sa uz nenajde.. takto si tu nazivame v tejto hlupej kraine
ak by ukrajina znicila celu moskvu stale to je malo na to co rusi narobili na ukrajine. .. rusacik hlupy
akoze nemalo inu moznost.. niekto na rusko utocil? ci ako? ukrajina zhromazdovala armadu na ruskych hraniciach??? vysvetli nam ako nemalo rusko inu moznost
v podstate si klamar ako tvoj ficina. kedze si si vytiahol len co sa ti hodilo do tvojho tvrdenia..
prvy link a uz klames. je tam pisane ze bojuju so strelnymi zbranami a lopatami ty pises ze iba s lopatami .. druhy link hovori ze udajne bojuju so strelnymi zbranami a lopatami . klames 2 krat
3 link hovori to iste maju pouzzivat strelne zbrane a lopatky na boj z blizka. klames aj 3 krat..
zavidiet vojnu je take frajerske.
a u nas utekaju do parlamentu .. :))) to je ironia
daj linky rad si to precitam
pater teba som davno nevidel si mal dovolenku? stale ti sibe. ty rusofilny uchylacik?
ja mam od fasistov ako si ty daleko kamarat.. ty dobre vies co si za choru hlavu .. vysporiadaj sa stym
co man po zapadnych krajinach . napis ty ktore zapadne krajiny podporovali nemecko a teraz podporuju rusko . ?
napis kedy sa usa ci nato vyhrazalo rusku ze na nich zautocia? dezolatik . stale ta ista pesnicka vsetci chcu znicit rusko . ale dokaz hovori ze nikto na rusko utocit nechce. vsetci chcu len aby rusko islo domov. .. dezolat je klamar ako ficina.. a komunista.
Odporúčame