ty si ochotny sa konecne odstahovat do ruska.. chod a nevracaj sa a zober celu svoju rodinu . aby sa vam nehnusil zapad
ty si ochotny sa konecne odstahovat do ruska.. chod a nevracaj sa a zober celu svoju rodinu . aby sa vam nehnusil zapad
vies ked si hlupak tak budes hlupak stale.. ty hanobis sam seba..
nikto nechce rusko porazat. vsetci len chcem aby rusko slo domov.. to stale placete ako chce niekto porazit rusko ... nie junacik celemu svetu bude stacit aby rus isiel domov a skoncil vojnu
rakety dlheho doletu .. delostrelectvo . a kopec dronov.. a rus utecie
rusacik .. tak vam treba. nemae zabijat kradnut. a unasat. .. mohli ste vladnut svetu ale hlupak je len hlupak .. a klasika. vlastny lud je chudobny. hlavne ze 700 mil jachty na zapade.. komunisti su nic ine len banda zlodejov
trump je tak hlupy ako nasi dezolati . stale stupa do ho v na. a mysli si ze raz to bude cokolada
a co robi vlada.. jaaaaj nadava na zapad a zasobniky prazdne :)))) som zvedavy kto vsetko bude na vine len nie ficina
trump je hlupak este vacsi ako sme dufali .. je nacase dat ukrajine take zbrane ktore to ruske prasa vyzenu
rusky nacek ... nova vlada vas vsetkych vyhosti .. pojdete pekne obnovovat rusiu na sibir
jaj ak by to nebolo smutne tak sa zasmejem . tie ruske argumenty su neuveritelne. hehe .. napadol som vasu krajinu ale nemozete sa branit nemozete utocit a uz vobec co si dovolujete utocit na naseho prezidenta . ved on na vas poslel len armadu a chce vas znicit. tak co vam vadi
tu mas porovnanie cien .. pekne v tabulke http://www.nitrak.sk/clanky/3830/spominate-s…
trepes.. klames zavadzas si jak ficina... ale verim ze si hludobnejsi.. ale v hlave.
rusky pes toto vie najlepsie izolovat narody.. aby mal nad nimi moc
tak som zvedavy podla noveho tresneho zakona kolko dostane... to bude smiesny trest .. sak mame plne vaznice.. a ved je lepsie ked vrati aspon nieco .. :))))))to mate tak ked byvaly obvineny policat robit tresny zakon .. tlieskali stemu tak aspon budete vidiet v praxi .. a to je len uradnicek . hlupy.. kradnu sa ine miliony.. a nehrozi skoro ziadny trest.. to je ten vas tresny zakon
a u nas siska nevie vypatrat toho kto zverejnil video strelca. na ficinu
takze tato neschopna vlada nevie robit nic z medvedom hmm . to boli pesnicky pred volbami
a co stym mam robit nech ju vysetria a zavru .. ja stym nemam ziadny problem . na rozdiel o hlupakov co volia smer.. nevadim im ze kalinak porusuje zakon nevadi ze danko porusuje zakon nevadi ze sa kradne ked je to smer je to ok. nevadi ze tresne stihany meni tresny zakon .. ze euriofondy idu na sukromne ucty... ale teba najviac trapi fonlajnova. o nu sa postaraju sudy.. ale ty nasich zlodejov este aj uctievas.
my by sme bez eu neprezili ani tyzden
nie kamarat to je len u nas... vsade inde na zapade sa pouzivaju na co maju.. len u nas sa kradne. ako po nebohom .. keby to je vsetko do statu investovane sme uplne niekde inde..
ano prreto tam je orban premier. lebo je to mudry narod. .. hlupaci su to ako slovaci . nechaju sa klamat prasatami
Odporúčame