takto to vyzera ked dezolat si mysli ze niekto ho respektuje.. :))))))trump je len na smiech . ficina ten dojde do bruselu a nikto sa snim nerozprava... uz ani tela orban
takto to vyzera ked dezolat si mysli ze niekto ho respektuje.. :))))))trump je len na smiech . ficina ten dojde do bruselu a nikto sa snim nerozprava... uz ani tela orban
konecne sme sa zbavili toho zleho Ramsay. a mame konecne po com sme tuzili .. hned prvy rok bez naseho trenera Ramsay.. a hned to padlo do starych kolaji ...
a treba ho oslobodit.. ved naco spravodlivost..
ani ty neuhnes lebo je jasne ze si dost hlupy na to aby si uhybal
ktoru nenavist myslis? definuj
junacik ale chod statu sa nerobi podla toho co je dobre a zle pre opoziciu .. ale co je dobre pre zdravy chod statu ... to znamena ze ak buduca vlada slubi zadarmo dovolenky v tatrach je to dobre??? nie nieje . lebo to popouzi stat a to iste sa snazia vysvetlit aj podnikatelia.. ak polozite stat koli populizmu potom bude neskoro ... v tejto krajine treba vela veci zmenit a aj podnikanie nieje mozne aby niekto dlzal soc poistovni miliony a proste zrusi firmu a otvori si dalsiu .. ak firma nezaraba nema dostavat ani dotacie od statu .. a nie .. ze niekto si otvori firmu a na druhy den uteka kupit novy model BMW
myslel si snad Stefanika nie toho klamara podvodnika a zlodeja ktoreho spominas
v case setrenie miname 3x viac.. ti co nam davaju miliony na nich nadavame.. a ti co nam hrozia vojnou tomu sa klaniame.. a ficina obdivuje krajiny kde vladne len jedna strana. cinu a vietnam .. slovaci uz zabudli na vladnutie jednej strany. v cssr . pamatame si perzekucie prenasledovanie strielanie obcana na hraniciach . znarodnovanie. ci neslobodu .. a slovak stale stupa do rovnakeho . h v na. a dufa ze to nabuduce bude cokolada
od roku 1939 sme sa nic nenaucili nasa historia nam stale hovori ze vzdy sa stavame na zlu stranu.. najskor sme boli na stane nemecka potom na strane ruska. potom sme dovolili komunistom nicit nasu krajinu .. nasledna ked sme mohli ist do eu sme nesli .. nastastie nas na chvilu osvietilo a do eu sme na druhy pokus sli ... nasledne to zneuzil ficina aby sa dostal k moci . a do dnes opakujeme volbny cirsku a volime ficinu ktora za 14 rokov vladnutia znicila krajinu . vyrobyla oligarschov rozbila skolstvo . zdravotnictvo policiu ... eu do nas nalieva miliony a tie ficina kradne. kazdy den vychadzaju najavo nejake zlodejiny. ktore sa tato vlada snazi zjednodusovat.. zmenia tresny zakon aby nesli sediet. 363 ich chrani .. a teraz ked vychadzaju najavo dotacie na sukromne vili je stale ticho .. v priamom prenose vidime ako tato vlada kradne cez neuveritelne predrazene tendre ..
ale ved vieme ze smerovce si vsetko rpetocia tak aby im to sedelo .. takze suhlasime stym . ale sme nehlasovali . je to to iste???
aha takze suverejny stat suverejne rozhodnutie ale to sa netyka ukrajiny ze ano .. tak si neni za suverejny stat.. ze ano
aku slobodu .. myslis komunizmus ci o com pises. byt hlupy je vasa supervlastnost ci ako?
klasicky ficina doma krici nepodporime ale vlastne nie su proti len nehlasovali taky alibizmus
mylit sa v com? keby mame lepsie riesenia ako bol ponuknute nepoviem .. ale nemame nic..
ale ked budedu dotacie na riesenie pandemii budeme natrcat ruky. .. to je take slovenske..
rusacik .. tebe dejiny ani netreba ty vies najlpesie .. padaj do ruska. pat kan
:))) rusko klamalo klame a klamat bude.. s ruskom sa neda jednat.. nezabudajme ze rusi su nam dlzny penize ako odskodne ze roky okupacie
je rozdiel ked reprezentujes krajinu ktora ma moralne zasady. v ktoreuj funguje zvaz aj liga... u nas je narod rozhadany . vlada neschopna nici coho sa dotkne . odvracia sa od zapadnych hodnot.. kde politici porusuju zakon . kde prezident porusuje zakon .. kde sport upada. pretoze je riadeny neschopnymi ludmi.. potom sa ani hracom nechce si nicit meno a karieru pre to aby sa niekto na ich menach prizivoval
neviete preco tento prograsivec toto robi??? ( citajte s porozuzmenim .. ))) ano dezolati toto je progresivizmus... takto sa napreduje.. .. tento chlapec sa tu neohreje . a verim ze s radostou pojde do krajiny kde si ho budu vazit.
takze ked si chory nejdes k doktorovi ze .. takze svoje deti si nedal zaockovat.. hmm??? ci ako to je.. slovaci zase vedia najviac . sme samozrejme navyspelejsia krajina vo svete . dokazeme vsetko bez vsetkych nepotrebujeme nikoho .. som rad ze slovaci su taky hozevnaty narod.. ale nechapem jednu vec.. ked potrebujem ist k doktorovi tak vsade kopec ludi .. vsade sa caka.. na vysetrenie aj 3 mesiace.. nechapem to . vsak 30% naroda teda volici smeru doktorom neveria. snad nie su ovce.. ale preco potom vysedavaju v cakarniach u doktora nechapem to
Odporúčame