ani ma to nezaujima.
ani ma to nezaujima.
ako moze minister vnutra povedat nieco take ked sa jedna o vysetrovanie eurofondov. ved v jeho naplni prace je aby sa vysetrovalo . on mal v plnom rozsahu spolupracovat z europskou uniou aby sa vysetrilo kde isli vsetky eurofondy a ci su tam ako boli urcene. toto je naozaj vlada idiotov.. minister obrany nechce branit krajinu a minister vnutra nechce vysetrovat rozkradacky hehehe . boze toto je naozaj uz moc.. to aj hlupe ficovce musia vidiet
nemci na rozdiel od rusa sa poucili .. priznalôi si to a ospravedlnuju sa vzdy ked idiot ako ty vytahuje dnes na nich ze su fasisti . cely svet nezabuda co sa dialo pocas 2 svetovej a co boli nemci ale hlupak ako si ty zabudol co sa dialo ked tu boli rusi . je to az smutne. ze na nemca si vzdy spomenies ale na rusku invaziu . komunisticke znarodnovanie strielanie ludi na hraniciach . neslobodu . vladu jednej strany.. si zabudol . o chybajucich potravinach v obchodoch . ci otravenych potrvinach po vybuchu chernobilu si zabudol . ze ano ..
ked minisgter vnutra sa boji kontroly nieco nieje dobre
je velmoc len preto ze tam lacno vyrabaju azapad tam nakupuje... ale zit by si tam nechcel ... ze ano na ryzovych poliach .. milujem ludi ako si ty.. preto asi cina. nechce dojdst o zapadny trh
nemusis nic bozkavat ale hlupak si aj tak . ked nechapes ako dnes funguje svet.
hmm ty zjavne netusis co sa okolo teba deje hlavne ze milujes fica
sak nech idu .. ved slovensko nepotrebuje montovne . mozes hned zacat vyrabat nejaky produkt a zasobit slovesnko
naco su nam eurofondy.. povez mi .. aj tak ich kradnu smeraci .. krajina je zdevastovana a nic sa v nej nebuduje.. ak si myslis ze prezijes z 13tych dochodkov tak budes za schilu len muku zrat.. lebo si neschopny a stat sa nebude mat za co o teba starat
neboj sa ak vystupime z eu aj ja sa pobalim .. ostanete tu len vy hlupaci len kto na vas bude robit?
ale nehovor.. myslis tych co nam sem poslali uz 20miliard?? ked polovicu pokradli ficnovci?
boze ty tupelo.. dufam ze ta ficina aspon dobre plati
lenze rpoblem je ze ak nas ficina dostane z eu jemu to bude jedno on je za vodou ale my bezny ludia sa potom zblaznime.. zase nastanu 90roky..
ano presne tak .. a potom budes chodit do nemecky robit aby si si zarobil hlupacik .. to ze ficina kradne eurofodny.. by ti malo vadit uz sme mohli byt uplne niekde inde.. ale slovak vie len kradnut plakat a natahovat ruky
neviem naco nemci cakaju ... uz mali byt davno zastavene...
a kalinak bol kde ved on by vydal rozkaz nebranit sa.. tak co trenovali
podmienka a ide domov.. vybavene
su tam ine krajiny ktore by to bojkotovali svedsko finsko cesko .. mozno nemecko a podobne.. tak nestekaj .. a bez do ruska zastavit vojnu
mas pocit. ze Ukrajina niekoh napadla?
rusko netreba nicit staci ho vyhnat z urkajiny.. rus kym nezapalti vsetko skody ktore sposobil do vtedy budu na neho uvalene tvrde sankcie.. rusko sa znici same
Odporúčame