sak rusi ho znicili .. keby sa u nas vyvijaju veci ako na zapade kde by bolo sukrombne podnikanie.. tak by krajina isla uplne inym smerom .. a to hospodarstvo ktore popisujes ospevuju komunisti nie ja
sak rusi ho znicili .. keby sa u nas vyvijaju veci ako na zapade kde by bolo sukrombne podnikanie.. tak by krajina isla uplne inym smerom .. a to hospodarstvo ktore popisujes ospevuju komunisti nie ja
nechapem .. vsetku zodpovednost za sovietsky zvaz prebrali rusi .. aj 1968 sa im inak nepovedalo len rusaci .. co mam z ukrajincov?? ze od vojny som o nich nepocul .. su doma. a nikoho nenapadaju .. zatila co rus napada stale nejaku krajinu v susedstve.. je 21 storocie.. a rus zije stale vo vojne. 2 svetovej .. je smutne ze budes podporovat krajinu ktora napadne svojho suseda . ako vravite . je tam pokeci rusov.. :)))) ale to je tvoja vec.. smutnejsie je ze ti nevadi ze rusi tu zabili 107 ludi . a okupovali nas 40 rokov.. cudne myslienie
nasi dezolati . co vam dali ti uzastny rusi ze sa im tak pchate do zadocku .. za 70 rokov po vojne uplne znicili kazdu krajinu v ktorej boli ... znarodnovanie . zakaz opustenia krajiny.. zrusene osobne vlastnictvo .. zhabane majetky.. znicene hospodartvo .. a upadok to jedine dokazali
jaaaj boze moc hlupana.. daj stym uz pokoj .. dokola to iste chod uz do ruksa ty sl apka rusacka
je 21 storocia kazda krajina ma pravu zit ako uzna za vhodne.. chce byt ukrajina v nato a v eu je to ich rozhodnutie . od vojny nikto z europy nikdy neohrozoval rusko . nikdy ziadny naznak ... rus len klmae a pouziva idiotov ako si ty na jeho propagandu . rus vzdy bojoval s usa ale nikdy sa navzajom nenapadli .. rus len kradne uzemie svojich spojencov.. napada susedov.. a vrazdi ..
ty si musel posluchat malinko nariadenia ked bol covid a uz si plakal ty by si komunizmus nikdy nepratzil a prvy by si na zapad utekal
kto by uz len rusovi veril .. rus vzdy klamal koniec konsom sme to zazili . roky... komunisti nas vzdy klamali ficina nas klame aj terasia vlada rusacka nas klame... dokola stupame do toho isteho h v n.a
to je tak ked si hlupak mysli ze je mudry... vid slovensko ..
naa a co len smeraci a hlasaci mozu kradnut sak aj bezny obcan moze... a co mu hrozi?? nic.. podla noveho tresneho zakona staci ked vrati peniaze a dostane podmienku hehhe e.. vybavene.. skusil nevyslo
ty rozhodne nechapes podstatu ..
ja viem ako to funguje.. to fificna vykrikoval nieco o cenych . a nic sa nezmenilo .. ale toto musia pochopit ficovce
noo a zvaza ich tam niekto? tak aspon maj sudnost a netrep
setko je nespravodlive ale ako je spravodlive ze rozlisujete vyzsi a nizsi dochodok pri ludoch ktoryi napriklad makali chodili do skoly a zvysovali si vzdelanie .. a tym viac zarobili.. a maju vyzsi dochodok a chcete knim dorovnavat ludi ktori kaslali na skolu nemali zaujem sa zlepsovat a stacilo im co robili . a teraz maju dostat 13 dochodok lepsie ako ti co sa snazili .. to je take socialne a hlavne motivujuce do buducna
ale aby si ako hlupak neumrel . prezumcia neviny je atribut. ano je . ale ak das obbvinenemu moznost menit tresny zakon . tak aby si nebol odsudeny to nieje prezumcia neviny ze ano .. ale ako pisem hlupe bude vzdy hlupe.. a v tvojom pripade to je nemenne
ty si jednoduchy clovek .. staci co si napisal ... hlupe ale pristup na internet ano :)))) pekny den
myslim ze tam nikto nezvaza ludi .. ale ludia tam idu pretoze chcu . a nie pretoze im niekto nieco sa najaky ten darcej na stolicke a nejaky ten klincek . a nejaky ten gulasik :)))))
tieto vyjazdy platime na ich extra platoch co maju robit pre krajinu a nie volebny program .. za toto dostavaju 12tisic a tie telce co tam sedia. maj 13 dochodky za 1 miliardu co platia ich deti a budu splacat vnucence ale . sak co ved oni sa chcu mast dobre.. :))))) potom vyhadzuju peniaze cez balkon tie chudence.. co nemaju na lieky
to by bolo keby sa vie krajina rozdelit na tu cast ktora podporuje ficinu a tu cast ktora nie.. na cast slovenska kde by platitli ficinove zakony a tu cast kde by mal narod prozapadnu vladu ... videli by sme na peknej vzorke ktorej casti by sa viac darilo .. :))))))) dopadli by sme ako zapadne a vychodne nemecko to je krasny priklad ako vladnu komunisti ako vladu vlady kde je sloboda a demokracia
kedy si sa mal lepsie za fica a co bolo to co si povies jaaj to je vdaka ficovi a stale sa mame vdaka tomu dobre... )))) napis nam
Odporúčame