:))))) mas pravdu a mieruchtivy pute. r co sa boji opustit rusko.. :))) ale zelensky neche mier.. mas praudu . rusacik ... vy v rusku ste vsetci taky mierumilovny a preto utekate na hnusny zapad
:))))) mas pravdu a mieruchtivy pute. r co sa boji opustit rusko.. :))) ale zelensky neche mier.. mas praudu . rusacik ... vy v rusku ste vsetci taky mierumilovny a preto utekate na hnusny zapad
slovaci sa bat nemusia.. europa ju poriesi narozdiel od nasich ludi na slovesnku ktori maju kritie vlady.. :)))))) aj tu je vidiet ze na zapade sa z nikym nehraju ... zato na slovensku mame obvineneho popredsedu parlamentu a pani dva krat odsudenu za podvody nam tu riadi najomne byvanie :))))) kalinak neprizna majetok ficina tiez ... ale slovaci sa buchaju do hrude. a kricia nieco o spravodlivosti ... nech ju zavru .. tak to ma byt .. ale nasi papalasi slovakom nevadia to je cudny meter
pre tych co nevedia kto tu siri zlo v krajine https://www.facebook.com/watch?v=14332021845…
vidis hlupak .. coho ste schopni
rusky pes nikdy nespravil nic dobre .. jedina vec ktora vam vzdy sla je vrazdenie..
Valdo29 je ukazka idiota ktory. pred mater za dva ruble
puitin je srac co sa musi schovavat kym ten diktator ako ho volaju nasi dezolati moze chodit po ukrajine a po svete .. vsade ho vitaju . tak rusky pes ani len primerie nejde vyjednat. to znaci jedine.. putin ziadne primerie nechce. je to vrah
toto dezolati citat nebudu
no ale to sa nas netyka ze ano .. kedze do 1944 sme boli protektorat nemecka.. ze ano .. vyhladoval nas jedine tiso ked posielal vlastnych ludi do koncetrakov.. :)) a ideme stavat sochy. ked mozeme vrahovi rusovi mozeme asi aj hitlerovi ze ano podla tvojej logiky
co stym ma american? izrael nespomenies???? alebo babku brata konovho syna???? kd sa rozhodneme stavat sochy tisovi ale hitlerovi tiez to bude v poriadku?? ci ako???
tie pomniky su vo vychodnom nemecku ktore rusi okupovali ... bol som pri nich .. takze skus tam vycestovat a aj dnes uvidis rozdiel medzi vychodnym a zapadnym berlinom .. :)) bez.. aby si nebol za hlupaka
este pridam sukromne podnikanie zakazane.. cim sa ekonomika uplne znicila.. vynechal som nieco?
rusko a komunizmus.. znarodnovanie.. uzavretie ekonomiky.. prenasledovanie opozicie ktora nakoniec uplne zmyzla. uzavretie hranic. strialanie na obcanov ktori chceli odist z krajiny.. planovana ekonomika ktora stracala kontak so svetom .. a hlavne strach ludi a znicenie myslenia.. samozrejme. pripomeniem po vybuchu cernobilu u nas ani len nehovorili kym v zahranici bol zakaz jest mliecny vyrobky.. :)))) este nieco dodame???
podla nasich dezolatov je dobre stavat sochy teraz dokonca aj ludom ktori znicili nasu krajinu ... otazka . ak bude niekto chciet postavit casom sochu cintulovi . bude to v poriadku ??? a ak nie tak preco nie?
som zvedavy ci by si sa tesil ked niekto postavy sochu cintulovi
co trepes .. u nas niekto odstranuje nejake sochy??? ale nieje normalne stavat nove.. hlavne ked rus stale nici okolite staty.
ale tie si tam postavili rusi .. napis nam kolko takych postavili nemci nejakej dohladnej dobe.
toto je klasika dezollata acohentizmus nie nechcem sochy banderu ale ani komunistickych svin ktore znici slovensko .. mame dost nasich ludi ktory si zasluzia sochy.. nie stale liezt po kolenach pred ruskym prasatom ... dezolati stale len hladaju svoje ospravedlnenie v niecom co nikto nechce..
tak to si rad pozriem ako prispejes.. na vraha.. nova vlada musi zakazat podporu koministickeho zlocineckeho rezimu
slovaci miluju utrapenie naroda .. preto ficinovi dovolia uctievat komunisticke svine...
Odporúčame